Menu

Globos namų senoliai žingsniuos su nuteistųjų drožtomis lazdomis

Marijampolėje, ant Šešupės kranto, Bažnyčios gatvėje esančių šv.Arkangelo Mykolo globos namų gyventojai Velykų išvakarėse sulaukė nuteistųjų dovanų. Labiausiai jos pradžiugino sunkiau vaikštančius senolius. Šeši jų nuo šiol žingsniuos pasiramsčiuodami ne pirktinėmis, o meniškai išdrožtomis lazdomis.
„Planavome jų išdrožti daugiau, tačiau dailės studiją lankantys nuteistieji rengiasi tarptautinei parodai Lenkijoje, todėl pritrūko laiko“, – sakė Marijampolės pataisos namų būrio viršininkė Dovilė Derenčienė.
Nuteistieji lazdas drožė iš drebulės ir liepos, stengėsi, kad jos būtų ne tik dailios, bet ir patogios.
„Mus labai nudžiugino lazdos, nes mūsų globotiniams tai yra naudingas daiktas. Buvo gan netikėta: tik paskambino iš pataisos namų, paklausė, ar priimtume dovaną, ir iš karto atvyko ne tik su lazdomis, bet ir su margučiais, – džiaugėsi malonia staigmena šv.Arkangelo Mykolo globos namų įkūrėja ir ilgametė direktorė Stasė Požarskienė. – Senukai lazdas jau išbandė, sakė, jog yra patogios“.
Vieną kitą lazdą globos namų ūkvedys šiek tiek patrumpins, kad atitiktų būsimo šeimininko ūgį, ir prie galų prikals gumos gabalėlius.
Pataisos namų direktorius Zenonas Kunca S.Požarskienei pažadėjo, jog nuteistieji padės suremontuoti vieną kambarį globos namuose: tapetuos sienas, nudažys lubas.

lrytas.lt

GLOBOS NAMŲ GYVENTOJŲ IR ARTIMŲJŲ DĖMESIUI !!!

Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimu Nr. 207 ,,Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“

VISOJE LIETUVOS RESPUBLIKOS TERITORIJOJE PASKELBTAS KARANTINAS

Globos namuose draudžiamas gyventojų lankymas, draudžiamas gyventojų išvykimas (be Šeimos gydytojo leidimo).  Draudžiamas daiktų, maisto produktų perdavimas gyventojams.

Globos namuose nutraukiama užimtumo veikla, masažuotojo paslaugos.

Globos namuose užtikrinamos socialinės globos, slaugos, maitinimo paslaugos ir sanitarinis higieninis režimas.

INFORMACIJA TEIKIAMA   8:00– 17:00 VAL.:

Gyventojų sveikatos klausimais: Bendrosios praktikos slaugytojos  8-343-51730.

Socialinės globos klausimais: Direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams, Socialiniai   darbuotojai 8-343-94916.

Globos namų veiklos ir personalo klausimais:  Direktorė 8-343-59702.

Globos namų gyventojų ir darbuotojų vardu, prašau jūsų supratimo, reikalavimų laikymosi, tik bendromis pastangomis, saugodami save ir globos namų gyventojus, užtikrinsime saugią aplinką.

 

Direktorė  Vilma Požarskienė